Henna Penna

Tetovanie henou na rozdiel od bežného tetovaniabezbolestný priebeh. Henna Penna je to pero, ktoré je určené na tetovanie tela, ktorým telo farbíme a nerobí sa to ihlami. Takéto zafarbenie hennou vydrží asi jeden mesiac, závisí od typu pokožky. Poskytne vám krásne prechodné skrášlenie vašich určitých časti tela. Na hnedej pokožke henna penna drží o niečo dlhšie.

Tetovanie hennou vo väčšej miere využívali a využívajú hlavne ženy. Aj v minulosti ženy ozdobovali svoje telo rôznymi zaujímavými kresbami. Pretože je zdobenie henou bezbolestné, môžete si dať namaľovať ornamenty aj na citlivejšie miesta tela. Je niekoľko spôsobov ako sa skrášliť hennou.

Navštíviť tetovací salón alebo tento spôsob tetovania si môžete vyskúšať aj sama. Vyzbrojte sa veľkou trpezlivosťou a dajte sa do toho. Urobte si šablónu na lepiaci papier. Priložte na telo a obkreslíte. Pred farbením miesto farbenia dlhšie nekrémujte a tesne pred aplikáciou je dobre urobiť peeling. Potom už nasleduje samotné farbenie, počas ktorého je potrebné mať napnutú kožu. Do farby môžete pridať citrónovú šťavu, kávu, čaj, niečo čo vám najviac vyhovuje a vônia. Farbu nechajte pôsobiť. Nevydarený obrázok vás istotne od farbenia neodradí. Veď to môžete skúsiť znovu, predsa to nie je tetovanie na celý život.

 

 

Katalog odkazů.net